Metóda SleepTalk

Zoznámte sa so Zakladateľkou metódy SleepTalk

Ako to celé začalo

V 70-tych rokoch začala pracovať na metóde, ktorá okrem toho, že pomohla jej dieťaťu dosiahnuť štastie a vyrovnanosť so životom a pomohla Joane zbaviť sa zlého pocitu, že je zlá matka, už stihla pomôcť aj desaťtisícom rodičov po celom svete.

 

Ako veľmi by ste niekedy chceli pomôcť vášmu dieťatu s trápením, ale neviete ako?

 

Cítite sa ako zlý otec alebo mama, rovnako ako Joanne, lebo nevedela pomôcť svojmu dieťaťu. Chrbtom sa jej otočili najbližší v rodine, škola aj lekári, ktorí za nekontrolovateľné návaly emócií jej dieťaťa vinili Joanne a jej zlú výchovu. Neexistuje asi horší pocit ako to, že neviete pomôcť vlastnému dietaťu a ostatní vám to navyše kladú aj za vinu.

 

Preto začala pracovať na metóde, ktorá by veľmi nenásilným ale efektívnym spôsobom pomohla jej dieťaťu. Roky skúšania, pokusov a omylov sa vyplatili a dnes má svet dostupnú metódu, ktorá dokáže pomôcť deťom s desiatkami rôznych problémov.

SleepTalk volajú aj 2-minútový darček na celý život.

Joane Goulding

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO O SLEEPTALK

Ako pomáha Sleeptalk

Metodá SleepTalk je kľúčový prvok nášho programu Návod na štastné dieťa. Návod na šťastné dieťa je 6 mesačný program, počas ktorého denne uplatňujete metódu SleepTalk na vašich deťoch počas toho, čo spia, a tým im pomáhate dosiahnuť zmeny v akejkoľvek oblasti, v ktorej potrebujú pomôcť. Pomáhate im vytvoriť nové pozitívne programy alebo nimi nahradzujete staré, negatívne, ktoré dieťa aceptovalo ako svoju realitu.

 

Program sa skladá z viacerých online alebo osobných stretnutí, na ktorých vás postupne naučíme 3 fázy tohto programu. S metódou SleepTalk začnete v deň prvého stretnutia.

 

Už v prvých týždňoch si môžete začať všímať na deťoch zmeny. Ako prvá zmena je zvyčajne šťastnejšie dieťa.

 

Na pravidelných strenutiach calloch budeme tieto zmeny rozoberať a budeme vám radiť ako ďalej.

 

Návod na šťastné dieťa je intenzívny program, pretože počas 6 mesiacov je potrebné ho uplatňovať denne, pričom nezaberie viac ako 5 minút.

Ale čo ak nemáte ani tých 5 minút?

V tom prípade by ste mali prehodnotiť svoje priority, pretože je možné, že keď jedného dňa budete potrebovať pozornosť vy, tak vaše dieťa bude mať iné priority.

3 fázy programu A cena

Fáza 1

Dieťa začína lepšie zvládať úzkosť, je šťastnejšie, veselšie a sebavedomejšie. Viac prejavuje svoje emócie rodičom a súrodencom. Fáza trvá 2 mesiace. Raz za týždeň vo večerných hodinách absolvujeme pravidelný rozhovor, na ktorom spoločne vyhodnocujeme progres dieťaťa.

Fáza 2

Dieťa začína upravovať svoje doterajšie nevhodné alebo nesprávne zvyky a sociálne interakcie, odchádza separačná úzkosť, súrodenecká rivalita aj návaly emócií. Táto fáza trvá 2 mesiace a spoločné rozhovory už majú dvojtýždennú frekvenciu. Proces už je pre vás automatický.

Fáza 3

Pre dieťa pripravíme špecifické sugescie pre oblasť, v ktorej sa potrebuje zlepšiť, ako napríklad sociálne interakcie v škole / škôlke, nedostatočná komunikácia, Fáza trvá 2 mesiace a spoločné rozhovory majú naďalej dvojtýždennú frekvenciu. Ukončením fázy 3 sa končí 6 mesačný program.

Ukončením fázy 3 sa končí program, ale pre vás sa nič nekončí. Pokračujete ďalej, až do veku dieťaťa približne 13 rokov a stále mu pomáhate prekonávať nové prekážky a výzvy, ktoré ho stretnú.

Cena za 6-mesačný program je 600 Eur a zahŕňa

  • 4 stretnutia
  • Pravidelné rozhovory, na ktorých prechádzame zmeny

v správaní dieťaťa a odpovedáme na vaše otázky

  • Pracovný zošit
  • Poster pozitívneho „ohovárania“ dieťaťa
  • Neobmedzenú emailovú podporu počas 6 mesiacov

Deň za dňom budete s úžasom sledovať ako sa vaše dieťa mení, pretože SleepTalk skrátka funguje, už viac ako 45 rokov.

Pri dĺžke programu 6 mesiacov, je cena len 3,33 Eur na deň, čo je rovnako alebo menej ako:

  • 1 krabička cigariet
  • 1 káva s minerálkou v nákupnom centre
  • 1 plastové autíčko na 3 minúty zábavy
  • 2 balíčky gumenných cukríkov, ktoré dajú dieťaťu krátkodobú radosť, nie dlhodobé šťastie, zato možno skôr dlhodobé problémy s váhou, závislosťou na sladkom alebo zubnými kazmi

Partneri

MOžNosť FINANCOVAť PROGRAM NA SPLÁTKY AJ BEZ NAVýŠENIA NA 6 MESIACOV, ALEBO S ÚROKOM UŽ OD 27 EUR MESAČNE

MOžNosť FINANCOVAť PROGRAM PROSTREDNÍCTVOM SYSTÉMU ZAMESTNANECKÝCH BENEFITOV.

OBJEDNAJTE SA NA NEZÁVäznú konzultáciu

Ak máte pocit, že by vaše deti mohli byť o niečo viac šťastné, sebavedomé alebo emocionálne odolné, napíšte nám teraz.

0910 961 176

0902 228 307

info@sleeptalk.sk

Návod na šťastné dieťa

Založený na licencovanej metóde Goulding Process – SleepTalk. Sme jediní na Slovensku.

Kontakty

0910 961 176

0902 228 307

info@sleeptalk.sk

Newsletter

© Všetky práva vyhradené. HME, s.r.o.